header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Deze week

Agenda

De agenda is op het moment nog leeg

Bardienst

Het barrooster is op het moment nog leeg

Wedstrijdschema

zondag 23-1-2022
mixed D1z - Hardenberg meisjes D2z
 
10:00
meisjes D2z - Hardenberg meisjes D1z
 
10:45
Scheidsrechters: Gerald Hulzebosch
meisjes C3z - Hardenberg meisjes C2z
 
11:30
Scheidsrechters: Ilse Haandrikman en Bente van der Veen
meisjes C2z - Hardenberg meisjes C1z
 
12:15
Scheidsrechters: Ilse Haandrikman en Bente van der Veen
meisjes B2z - Hardenberg meisjes C1z
 
13:00
meisjes B1z - Hardenberg meisjes B2z
 
13:45
meisjes B1z - Hardenberg meisjes A1z
 
14:30
meisjes A1z - Hardenberg Jongens A1z
 
15:15
meisjes D2z - Hardenberg mixed D1z
 
10:00
meisjes D1z - Hardenberg meisjes D2z
 
10:45
meisjes C2z - Hardenberg meisjes C3z
 
11:30
meisjes C1z - Hardenberg meisjes C2z
 
12:15
meisjes C1z - Hardenberg meisjes B2z
 
13:00
meisjes B2z - Hardenberg meisjes B1z
 
13:45
meisjes A1z - Hardenberg meisjes B1z
 
14:30
Jongens A1z - Hardenberg meisjes A1z
 
15:15
zaterdag 29-1-2022
MFC Carrousel
Wedstrijd
 
Aanvang
meisjes B1z - HCHN MB2
 
10:20
meisjes B1z - Ommen MB2
 
11:10
WRZV Sporthallen
Wedstrijd
 
Aanvang
meisjes C1z - Coevorden MC2
 
13:40
meisjes C1z - Meppel MC2
 
14:30
zondag 30-1-2022
Sporthal De Beek Hardenberg
Zaalwacht
09:00 - 10:30
Sophie Schottert
09:00 - 10:30
Bente van der Veen
09:00 - 10:30
Nikki Postema
10:15 - 12:15
Jade Otten
10:15 - 12:15
Ilse Haandrikman
10:15 - 12:15
Merle-Sophie Hans
Wedstrijd
 
Aanvang
meisjes A1z - HCHN MA2
 
09:30
Scheidsrechters: Jeroen Prins en Lars Meijerink
HCHN MA2 - Deventer MA3
 
10:20
Scheidsrechters: Richard Gelderblom en Lars Meijerink
meisjes A1z - Deventer MA3
 
11:10
Scheidsrechters: Lars Meijerink en Richard Gelderblom
Daring D1 - HVA D1
 
12:00
Steenwijk D1 - Daring D1
 
13:40
HCHN D1 - Steenwijk D1
 
14:30
Dames 1z - HCHN D1
 
15:20
Scheidsrechters: Niels Telman
Dames 1z - HVA D1
 
12:50
De Trefkoele
Wedstrijd
 
Aanvang
meisjes D1z - Zwolle MD9
 
11:10
meisjes D1z - Hoogeveen MD1
 
10:20
Het Activum
Wedstrijd
 
Aanvang
meisjes B2z - Steenwijk MB2
 
10:20
meisjes B2z - Emmen MB2
 
11:10
Swaneburg
Wedstrijd
 
Aanvang
meisjes D2z - Meppel MD4
 
12:00
meisjes D2z - Coevorden MD2
 
12:50
Veenoord sporthal
Wedstrijd
 
Aanvang
meisjes C2z - Ommen MC2
 
11:10
meisjes C2z - Hoogeveen MC2
 
10:20
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten